יזם נדלן

יזם נדלן

ליזם הנדל"ן שמחפש שיווק מקצועי ולא מוכן להתפשר ברמה הגבוהה ביותר: הנה מסר מיוחד מאחד ממשווקי הנדל"ן המוצלחים בארץ בשנים האחרונות, שרוצה ויכול לעזור לך עכשיו.  

אני אבקש שתקדיש 2 דקות מזמנך לקרוא את השורות הבאות, ואני מבטיח שאני יכול לעזור לך לשווק בהצלחה מסחררת את הפרויקט הבא שלך:
 

היי, 

קוראים לי אלון טולדנו, מומחה לשיווק ומכירת נדל“ן. ואם אנחנו לא מכירים עדיין, אני אשמח לספר לך על עצמי בכמה מילים: 

כבר 23 שנים שאני עוסק בשיווק נדל“ן, ורבים רואים בי היום כאחד המומחים המובילים בארץ לשיווק ומכירת פרויקטים מיד ראשונה. נכון, אני יודע שאני נשמע ממש בטוח בעצמי, ואולי אתה שואל את עצמך - מי אני בכלל שאדבר על עצמי ככה?

התשובה פשוטה. תראה, אחרי ששיווקתי 25 פרויקטים למגורים עבור חברות הנדל“ן הגדולות בארץ, כגון: י.ח.דמרי , בריגה הורייזן בע"מ, ברגרואין ישראל, דיזינגוף סחר, נכסים ובניין, שיכון ובינוי ועוד רבים וטובים.

ואחרי ש-100% מהפרויקטים הללו אוכלסו בהצלחה - אני יודע שיש לי את היכולת לשווק גם את המיזם שלך, ולמלא אותו בדיירים מרוצים. וככה, לתת לך ראש שקט בקידום הפרויקט הבא שלך.

אז איך אנחנו עושים את זה? 

הכל מתחיל בתהליך הליווי האישי לפרויקט שבו אנחנו עוברים על נוסחת השיווק הייחודית שלנו, ומעניקים לך: 

 

* אפיון וניתוח קהל היעד ובניית תמחור.

* יצירת זהות מיתוגית ייחודית ללא תחרות 

 * בניית אסטרטגיית המכירה שממצה את כל הלקוחות בשוק 

* בקרה מדידה ודיווח שוטף כדי להיות תמיד עם היד על הדופק.

למה זה חשוב? 

אני מאמין שכל יזם נדל"ן שמתחיל אשר משווק את הפרויקט שלו חייב לייצר מערך שיווק ומכירות ששם לב לכל פרט. שמלווה את היזם באופן צמוד. לא נותן לו לעשות טעויות שפוגעות בשיווק הפרויקט. והכי חשוב - מתאימה את עצמה לצרכי היזם באופן קבוע כדי להשיג לו תוצאות ברמה הכי גבוהה.
 

בגלל זה? 

אנחנו בחברת "אלון טולדנו שיווק נדל"ן" עובדים תמיד עם כמות מצומצמת מאוד של יזמים, ומשווקים כמות מוגבלת של פרויקטים. זאת במטרה לתת לכל אחד מהם, וגם לך, ליווי אישי ולתוצאות מקסימליות עבור כל פרויקט. כולל הפרויקט שלך. 

אם גם אתה מבין את החשיבות הקריטית שיש לליווי אישי בתהליך שיווק המיזם שלך, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר, ונתאם פגישת ייעוץ אישית. נכיר אותך יותר לעומק, נבין מהם הצרכים שלך, ונתאים את תהליך הרכישה במיוחד בשבילך. 

לחץ כאן כדי לתאם את מועד הפגישה שלך. 
 

שלך, 

אלון טולדנו